• Pzt

    05:30 Hatim (M.E. Ay )
    06:45 Kalemdarın Dilinden (HHE) (Seslendiren: M.E. Ay )
    07:05 Kalbi Selim (A. R. Dinç Hocaefendi)
    07:30 Sabahın Seyri (Mustafa Sezercan)
    09:00 Müzik
    09:05 Yeryüzünün Yıldızları (Ömer Döngeloğlu)
    10:00 Müzik
    11:00 Haber (Mustafa Sezercan)
    11:05 İhsan Mektebi (M. S. Ramazanoğlu (K.S.))
    11:30 Müzik
    12:30 İstek Saati (Recep Kara)
    13:00 Haber (Mustafa Sezercan)
    13:15 İstek Saati (Recep Kara)
    15:00 Haber (Mustafa Sezercan)
    15:10 Karilerden Kur’an Ziyafeti (Kariler)
    16:10 Müzik
    16:35 Kalbi Selim (A. R. Dinç Hocaefendi)
    17:00 Haber (Hasan Uzunkaya)
    17:10 Yedi Renk (Recep Kara)
    19:00 Haber (Hasan Uzunkaya)
    19:20 Yeryüzünün Yıldızları (Ömer Döngeloğlu)
    20:00 Kalbi Selim (A. R. Dinç Hocaefendi)
    20:30 Müzik
    20:35 İhsan Mektebi (M. S. Ramazanoğlu (K.S.))
    21:00 Gecenin Seyri (Talip Taşkaya)
    23:00 Müzik

    Sal

    05:30 Hatim (M.E. Ay )
    06:45 Kalemdarın Dilinden (HHE) (Seslendiren: M.E. Ay )
    07:05 Kalbi Selim (A. R. Dinç Hocaefendi)
    07:30 Sabahın Seyri (Mustafa Sezercan)
    09:00 Müzik
    09:05 Buhari Şerif Sohbetleri (H.İ.Kutlay)
    10:00 Müzik
    11:00 Haber (Mustafa Sezercan)
    11:05 İhsan Mektebi (M. S. Ramazanoğlu (K.S.))
    11:30 Müzik
    12:30 İstek Saati (Recep Kara)
    13:00 Haber (Mustafa Sezercan)
    13:15 İstek Saati (Recep Kara)
    15:00 Haber (Mustafa Sezercan)
    15:10 Karilerden Kur’an Ziyafeti (Kariler)
    16:10 Müzik
    17:00 Haber (Hasan Uzunkaya)
    17:10 Yedi Renk (Recep Kara)
    19:00 Haber (Hasan Uzunkaya)
    19:20 Buhari Şerif Sohbetleri (H.İ.Kutlay)
    20:00 Kalbi Selim (A. R. Dinç Hocaefendi)
    20:30 Müzik
    20:35 İhsan Mektebi (M. S. Ramazanoğlu (K.S.))
    21:00 Ümmetin Yıldızları
    23:00 Müzik

    Çrş

    05:30 Hatim (M.E. Ay )
    06:45 Kalemdarın Dilinden (HHE) (Seslendiren: M.E. Ay )
    07:05 Kalbi Selim (A. R. Dinç Hocaefendi)
    07:30 Sabahın Seyri (Mustafa Sezercan)
    09:00 Müzik
    09:05 Huzur Dersleri (Cevat Akşit)
    10:00 Sağlıklı Yaşam (Mustafa Sezercan)
    11:00 Haber (Mustafa Sezercan)
    11:05 İhsan Mektebi (M. S. Ramazanoğlu (K.S.))
    11:30 Tasavvuf İklimi Kadir Özköse
    12:00 Müzik
    12:30 İstek Saati (Recep Kara)
    13:00 Haber (Mustafa Sezercan)
    13:15 İstek Saati (Recep Kara)
    15:00 Haber (Mustafa Sezercan)
    15:10 Karilerden Kur’an Ziyafeti (Kariler)
    16:10 Müzik
    17:00 Haber (Hasan Uzunkaya)
    17:10 Yedi Renk (Recep Kara)
    19:00 Haber (Hasan Uzunkaya)
    19:20 Tasavvuf İklimi Kadir Özköse
    20:00 Kalbi Selim (A. R. Dinç Hocaefendi)
    20:30 Müzik
    20:35 İhsan Mektebi (M. S. Ramazanoğlu (K.S.))
    21:00 Huzur Makamı (Talha Eymen)
    23:00 Müzik

    Prş

    05:30 Hatim (M.E. Ay )
    06:45 Kalemdarın Dilinden (HHE) (Seslendiren: M.E. Ay )
    07:05 Kalbi Selim (A. R. Dinç Hocaefendi)
    07:30 Sabahın Seyri (Mustafa Sezercan)
    09:00 Müzik
    09:05 Fıkıh ve Hayat İhsan Şenocak
    10:00 Müzik
    11:00 Haber (Mustafa Sezercan)
    11:05 İhsan Mektebi (M. S. Ramazanoğlu (K.S.))
    11:30 Müzik
    12:30 İstek Saati (Recep Kara)
    13:00 Haber (Mustafa Sezercan)
    13:15 İstek Saati (Recep Kara)
    15:00 Haber (Mustafa Sezercan)
    15:10 Karilerden Kur’an Ziyafeti (Kariler)
    16:10 Müzik
    16:35 Kalbi Selim (A. R. Dinç Hocaefendi)
    17:00 Haber (Hasan Uzunkaya)
    17:10 Yedi Renk (Recep Kara)
    19:00 Haber (Hasan Uzunkaya)
    19:20 Müzik
    20:00 Kalbi Selim (A. R. Dinç Hocaefendi)
    20:30 Müzik
    20:35 İhsan Mektebi (M. S. Ramazanoğlu (K.S.))
    21:00 Esenlik Saati (Fikret Güler)
    23:00 Müzik

    Cum

    05:30 Hatim (M.E. Ay )
    06:45 Kalemdarın Dilinden (HHE) (Seslendiren: M.E. Ay )
    07:05 Kalbi Selim (A. R. Dinç Hocaefendi)
    07:30 Sabahın Seyri (Mustafa Sezercan)
    09:00 Müzik
    09:05 Cuma Sohbeti (A. R. Dinç Hocaefendi)
    10:05 Kürsüden Gönüllere (Tahir Büyükkörükçü)
    11:00 Haber (Mustafa Sezercan)
    11:05 İhsan Mektebi (M. S. Ramazanoğlu (K.S.))
    11:30 Müzik
    12:20 Cuma Hutbesi İhsan Şenocak
    12:40 Müzik
    13:00 Haber (Mustafa Sezercan)
    13:15 Aşrı Şerifler
    14:00 Müzik
    14:10 Kur’an’dan Esintiler Mustafa Çenteli
    14:35 Müzik
    15:00 Haber (Mustafa Sezercan)
    15:10 Karilerden Kur’an Ziyafeti (Kariler)
    16:10 Müzik
    17:00 Haber (Hasan Uzunkaya)
    17:10 Yedi Renk (Recep Kara)
    19:00 Haber (Hasan Uzunkaya)
    19:20 Kur’an’dan Esintiler Mustafa Çenteli
    20:00 Kalbi Selim (A. R. Dinç Hocaefendi)
    20:35 İhsan Mektebi (M. S. Ramazanoğlu (K.S.))
    21:00 Gece Yürüyüşleri (Harun Yavuz Yılmaz)
    23:00 Müzik

    Cts

    05:30 Hatim (M.E. Ay )
    06:45 Kalemdarın Dilinden (HHE) (Seslendiren: M.E. Ay )
    07:00 Müzik
    07:30 İhsan Mektebi (M. S. Ramazanoğlu (K.S.))
    08:00 Müzik
    11:00 Sanal Hayat (Mustafa Sezercan)
    12:00 Müzik
    12:30 İstek Saati (Recep Kara)
    15:00 Müzik
    15:10 Dünden Kalan İzler Hasan Hafif
    16:10 Karilerden Kur’an Ziyafeti (Kariler)
    16:10 Müzik
    17:00 M. Emin Yıldırım
    18:10 Müzik
    20:35 İhsan Mektebi (M. S. Ramazanoğlu (K.S.))
    21:00 Eflatun Gökhan Büyükdağ
    23:00 Müzik

    Pzr

    05:30 Hatim (M.E. Ay )
    06:45 Kalemdarın Dilinden (HHE) (Seslendiren: M.E. Ay )
    07:00 Müzik
    07:30 İhsan Mektebi (M. S. Ramazanoğlu (K.S.))
    08:00 Edebali Sohbetleri (M.E. Ay )
    09:00 Müzik
    14:10 Ümmetin Yıldızları
    15:00 Fıkıh ve Hayat İhsan Şenocak
    16:10 Karilerden Kur’an Ziyafeti (Kariler)
    16:10 Müzik
    18:00 Edebali Sohbetleri (M.E. Ay )
    20:35 İhsan Mektebi (M. S. Ramazanoğlu (K.S.))
    21:00 Müzik


  • Anasayfa

    Programlar

    Haberler

    Duyurular

     

    mavi-yaysafa-vakfverenelyenidunyaelif-dergah